Drugie zwycięstwo młodzików!

W sobotnie przedpołudnie nasza młoda drużyna wybrała się do Bielawy na mecz z miejscową Bielawianka, która to mogła pochwalić się kompletem zwycięstw w lidze oraz pozycją lidera. Pierwsza połowa była rozgrywana w dość wolnym tempie, a jako pierwsi na prowadzenie wyszli miejscowi wykorzystując bierna postawę całej drużyny. Brakowało u chłopaków zaangażowania co widać było po przekroju tej części meczu. Druga połowa to zupełnie inna gra, częste ataki oraz mnóstwo sytuacji z których to cztery zostały zamienione na bramki, warto dodać iż w tym okresie nasz zespół nie pozwolił przeciwnikowi na oddanie żadnego strzału!

Bielawianka Bielawa 1(1:0)4 Sielsia Żarów

Skład oraz relacja: https://www.laczynaspilka.pl/…/uks-bielawianka-bielawa,ks-s…

Kolejny mecz rozegrany w sobotę tj. 13-10-2018 o godzinie 10:30 w Mrowinach!

Natomiast po spotkaniu zapraszany wszystkich na piknik rodzinny!