Młodzicy nie zwalniają tempa

W sobotnie przedpołudnie nasza drużyna gościła na stadionie Zielonych w Mrowinach zespół UKS AP Świdnica. Pierwsza połowa zaczęła się od zdecydowanych ataków Silesii co przełożyło się na strzelanie dwóch bramek. Końcówka tej części meczu należała jednak do gości którzy to wielką wola walki i zaangażowaniem doprowadzają do wyrównania. Druga połowa miała bardzo podobny przebieg, 20minut dominacji naszych chłopców, co tak jak w pierwszej części przełożyło się na dwie bramki i prowadzenie cztery do dwóch. Po dwubramkowej przewadze w szeregi drużyny wdarło się rozluźnienie i to Świdniczanie strzelają kontaktową bramkę, mając jeszcze do końca meczu kilka sytuacji na doprowadzenie do remisu. Jednak co się odwlecze to nie uciecze i trzy punkty lądują na koncie naszej drużyny.

Silesia Żarów 4:3 UKS AP Świdnica

Skład oraz relacja: https://www.laczynaspilka.pl/…/ks-silesia-zarow,uks-ap-swid…