Turniej RAWA CUP

W dniu dzisiejszy nasza drużyna Rocznik 2010 wzięła udział w turnieju RAWA CUP organizowanego przez AP13.W turnieju wzięło udział 10 zespołów podzielonych na 2 grupy.

W meczach grupowych zagraliśmy kolejno  z AP13 II 2:0,GRYFEM Świdnica 2:0,UKS Marcinowice 1:0,AP Kamienna Góra 1:3.W grupie zajęliśmy 2 miejsce(3zw-1por. br:6:3) co dało nam prawo gry w półfinale w którym przegrywamy 1:3 z gospodarzami turnieju AP13.W meczu o 3 miejsce znów spotykamy się z AP Kamienna Góra w regulaminowym czasie wynik na tablicy widniał 2:2 więc zarządzono rzuty karnej w których okazujemy się lepsi i zdobywamy wysokie 3 miejsce w turnieju a na dodatek nasz zawodnik Krzysztof Kąkol został Królem Strzelców z 6 bramkami.Warto dodać ,że był to dopiero drugi turniej naszej drużyny dla tego należą się im duże brawa.

Silesia 2010:Jakub Przystał, Zuzanna Kozak, Bartosz Odzimkowski, Bartosz Kuprowski, Bartosz Skowronek, Kamil Skrypak, Olaf Kłyszejko, Adam Kroczak, Piotr Wysowski, Jakub Kędzierski, Krzysztof Kąkol.

Bramki strzelali: Krzysztof Kąkol 6, Piotr Wysowski 2, Bartosz Kuprowski 1.

Powiązana galeria: